вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galych@ifforestry.gov.ua
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

У зв’язку із оголошеним карантином на державному рівні, Галицький національний природний парк ТИМЧАСОВО ЗАКРИВАЄ двері для наших відвідувачів.
Про відновлення звичного режиму роботи буде повідомлено на сайті.
Слідкуйте за нами.
Дякуємо за розуміння! Бережіть себе!

 
 
Науково-дослідна діяльність Вебкамерами орнітологічної наукової ділянки
  Гість | Вхід | Реєстрація |

У Галицькому національному природному парку обладнали 4-ма вебкамерами нову орнітологічну наукову постійну ділянку. Зйомка здійснюється з Бурштинського водосховища (водно-болотне (Рамсарське) угіддя міжнародного значення), із заповідного штучного півострова, що належить компанії ДТЕК (Бурштинська ТЕС) і входить до складу Галицького національного природного парку.
Таку можливість любителі птахів та науковці мають завдяки реалізовній ідеї заступника директора з наукової роботи Галицького НПП Володимир Бучко і галичанина Ігора Бата, який є представником компанії Silence TV Europe.
За сприяння компаній @Silence TV Europe та ДТЕК Бурштинська ТЕС, встановили 4 камери для онлайнтрансляції узбережжя де концентруються птахи впродовж усього року. Завдяки відеозаписам ми зможемо вивчати видовий склад орнітофауни водосховища, відслідковувати фенологію міграцій, динаміку чисельності, поведінку птахів в міграційно-зимовий та гніздовий періоди. Навесні ми чекаємо тут формування гніздової колонії річкових і малих крячків, малих пісочників та різних видів мартинів.
Безперечно, відеотрансляція матиме суттєвий вплив на розвиток орнітотуризму у Галицькому НПП.

Посилання на джерело онлайнтрансляції: 

https://www.youtube.com/channel/UC5srH0olsjZMr8TYvnn1xcQ

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк