вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Засідання Науково-технічної Ради Галицького національного природного парку.

10 жовтня відбулося XІХ засідання Науково-технічної Ради Галицького національного природного парку. В роботі Науково-технічної Ради взяло участь 11 чоловік, серед яких відомі науковці та фахівці: голова НТР, директор Галицького НПП - Гайдук О.Я., Бучко В.В., к.б.н. Бокотей А.А., к.б.н. Чернявський М. В., Попович М. Б., Радчук Т.В., Трибун Т.П. 
Також були запрошені: Голубчак О.І. (в.о. директора Інституту гірського лісівництва), Поціхович Р.І. (начальник відділу охорони та захисту лісів Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства), к.б.н. Заморока А.М., Витвицький П.Г. (начальник відділу лісового господарства охорони та відтворення екосистем.
Серед питань які винесені на розгляд були:
Внесення змін до складу НТР Галицького НПП
Погодження додаткових заходів з поліпшення санітарного стану лісів на об’єктах ПЗФ, що входять до складу лісових господарств Івано-Франківської області 
Погодження природоохоронних заходів пов’язаних з вирубкою деревини у Галицькому НПП.
Про оптимальну чисельність диких тварин на об’єктах ПЗФ .
Відкривав засідання голова науково технічної ради –Гайдук О.Я який розповів про необхідність внесення змін до складу НТР Галицького НПП. Після виступу ввели до складу науково-технічної ради нових членів :Замороку А.М., Голубчака О.І. та Поціхович Р.І., а також обрали нового заступника - Бучка В.В., та вченого секретаря - Замороку А.М.
Розглянули і погодили питання природоохоронних заходів пов’язаних з поліпшенням санітарного стану лісів на об’єктах ПЗФ, що входять до складу лісових господарств Івано-Франківської області. 
Наступним до розгляду було питання про погодження природоохоронних заходів пов’язаних з вирубкою деревини у Галицькому НПП. (доповідав начальник відділу лісового господарства охорони та відтворення екосистем Витвицький П.Г.).
Обговорено питання про оптимальну чисельність диких тварин на об’єктах ПЗФ.
Узгоджено механізм зміни цільового призначення лісів з метою розширення площ вольєр у Центрі реабілітації диких тварин (доповідач Радчук Т.В.).
Підсумком науково-технічної ради стало прийняття рішень, якими погоджено плани діяльності Галицького національного парку, а також проекти лімітів лісогосподарських робіт на ділянки, що відносяться до природно-заповідного господарства фонду, тощо.

 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк