вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Відкрито новий еколого-освітній маршрут "Вздовж водосховища - на Касову Гору"

29 листопада у Галицькому національному природному парку відкрито новий еколого-освітній маршрут "Вздовж водосховища - на Касову Гору". Ця нова екологоосвітня і туристична атракція дозволить місцевим мешканцям та гостям краю краще пізнати красу і багатство природи Опілля. 
Надіємось це дозволить популяризувати та розвивати екотуризм у регіоні, підвищувати екологічну свідомість і освіту населення, проводити наукові роботи з моніторингу зимівлі та міграцій водоплавних птахів на Бурштинському водосховищі та в колонії сірих чапель, вивчати рослинний та тваринний світ Касової гори. Організатори конкурсу (АМЕР м. Бурштин (Олександра ШаганOleksandr Babiy), представники донаторських компаній ( ДТЕК - DTEKДенис Шмигаль), АТ Прикарпаттяобленерго (Олександр БубенOlja Tyshko), Danosha (Lyuba Bogachevska Христина Бринда (Khrystyna Brynda) і партнерів проекту (Громадська організація «Еко-Галич» (голова Володимир Бучко) та Галицький національний природний парк (керівник проекту Oksana Vintonyak) вручили юним екологам та керівнику організації "Горицвіт" Oksana Kurdydyk цінні подарунки.

Еколого-пізнавальний маршрут розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища (яке входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувачів), де в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Тут обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками для короткотермінового відпочинку. Туристи можуть скористатися оптичними приладами придбаними за кошти донаторів в рамках проекту. На стендах розміщено інформацію про: 
- важливе господарське та природоохоронне значення водосховища;
- орнітофауну цієї водойми;
- birdwatching, як різновид екологічного туризму;
- маршрут та правила поведінки підчас екскурсії.
У репродуктивний період цікавою для відвідування будуть оглядовий майданчик поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку та Касова гора - природна перлина заходу України. 
Галицький національний природний парк чекає на своїх гостей!

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк