вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

VIII Міжнародна науково-практична конференція

Галицький національний природний парк взяв участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека та здоров’я на роботі: час змін» – 2021, яка відбулася 3-4 червня 2021 року на базі Івано-Франківського державного лісогосподарського підприємства.

 

Були розглянуті такі теми, як завдання та хід реформування законодавства про охорону праці; робота над проєктом закону «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі»; успішні практики впровадження керування ризиками небезпек на робочих місцях. Також були організовані загальні та спеціалізовані сесії і майстер-класи за видами виробничої діяльності.

 

Фахівців з охорони праці цікавлять питання управління охороною праці та ризиками на підприємствах і установах лісового господарства, виконання робіт і експлуатація обладнання підвищеної небезпеки, безпечні умови праці, а також досвід вітчизняних та іноземних підприємств щодо удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах.

 

   

Служба охорони праці Галицького НПП

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк