вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected].ua
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Всесвітній день мігруючих птахів

Всесвітній день мігруючих птахів був ініційований у 2006 році Угодою про збереження афро-азіатських мігруючих водно-болотних птахів у співпраці з Конвенцією про збереження мігруючих видів тварин як глобальна інформаційно-освітня кампанія, спрямована на створення сприятливих умов для мігруючих птахів та середовища їхнього проживання в усьому світі.
У наші дні Всесвітній день мігруючих птахів є глобальною екологічною кампанією, мета якої — розширення знань про мігруючих птахів, їх місцях проживання і шляхах пересування.
Щороку велика кількість мігруючих видів птахів перетинає моря, океани, гори та пустелі під час своїх мандрівок на виживання. Міграція — найважливіша подія в житті птахів, яка пов'язана з величезним ризиком. З 500 мільйонів птахів, що летять з Європи й Азії в Африку, майже третина не повертається. Багато птахів гине у штормах, деякі стають здобиччю хижаків, ще більше помирає від голоду.

 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк