УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Порядок роботи зі зверненнями
  Гість | Вхід | Реєстрація |

1. Конституцією України гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування у вигляді письмових: заяв, пропозицій та скарг.

2. Опрацювання та реагування на звернення громадян здійснюється відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації".

3. Громадяни України, особи які не є громадянами України мають право звернутись до галицького НПП із заявою пропозицією або скаргою у письмовому (через подачу звернення до канцелярії установи або засобами поштового зв’язку) або у електронному вигляді на електронну пошту galychnpp@ukr.net.

Форма та зміст звернення повинні відповідати вимогам ст.5 Закону України «Про звернення громадян». При неналежному оформленні звернення повертається заявнику із роз’ясненням причини повернення не пізніше 10 днів від дня його надходження.

4. При належному оформленні звернення, воно реєструється у журналі звернень громадян та передається на розгляд директору або особі яка виконує його обов’язки у разі відсутності директора.

5. За результатами розгляду звернення, заявника повідомляється не пізніше 10 днів з моменту розгляду та надсилається письмова відповідь.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк