УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Економічний сектор
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Теслюк Володимир Михайлович – головний економіст Галицького НПП

1990 року закінчив Ленінградський інститут холодильної промисловості. За період роботи з 1990 по 1996 рр. працював інженером нормувальником, начальником відділу праці і зарплати ВО „Полярон". З 1996 по 2004 рр. гол. економіст Галицького ДЛГ. У Галицькому НПП працює з дня утворення.

 

 

 

 

Рабик Наталія Андріївна- економіст I категорії

          2009 року закінчила Івано-франківський державний коледж технологій та бізнесу,та здобула диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю економіка та підприємництво. 2011 року закінчила Тернопільський національний економічний університет та здобула диплом бакалавра за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.  2019 року закінчила Тернопільський національний економічний університет та здобула ступінь вищої освіти магістра за спеціальності управління фінансово-економічною безпекою. Трудову діяльність у Галицькому НПП розпочала з 2017 року на посаді економіст 1 категорії.

 

 

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк