УКРАЇНА
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Оновлення рекреаційного пункту «На старій галицькій дорозі»

У теплі осінні дні, коли вже закінчився сезон польових сільськогосподарських робіт, люд все частіше виїжджає на природу, щоб відпочити від щоденної рутинної праці. Для зручного й безпечного відпочинку приїжджі обирають рекреаційні пункти серед унікальних й атрактивних природних комплексів. Галицький національний природний парк, маючи 12 рекреаційнних пунктів, щиро запрошує й радий прийняти гостей та місцевих жителів. Для облаштовування комфортного сімейного та дружнього відпочинку приїжджих, проведення святкувань та активних видів дозвілля проводиться оновлення збірно-розбірними малими архітектурними формами рекреаційного пункту «На старій галицькій дорозі». Він віддалений від міського шуму та метушні й розміщений у мальовничому куточку парку на узліссі із зручним транспортним сполученням, вело- та пішими маршрутами. Рекреаційний пункт прийме всіх бажаючих, зробить ваш відпочинок незабутнім з масою приємних вражень, дозволить поринути у світ приємного та корисного відпочинку в природному середовищі.
Крім рекреаційного пункту працівниками відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти спільно з науковим відділом Галицького національного природного парку інформаційно оновлено на автошляху Галич – Крилос екозупинку. Варто зазначити, що парк фінансує виготовлення та облаштування рекреаційних пунктів, встановлення зупинок.
Однак, не слід забувати відпочиваючим про культуру відпочинку, як рівень цивілізованості.

 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк