вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Партнери

 
 
Про нас Співробітники Лісничі
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Тузяк Василь Васильович – лісничий Бурштинського лісництва Галицького НПП

1988 року закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю „Лісове господарство”. З 1980 по 1995 рік працював у Тлумацькому, Тисменицькому, Бурштинському лісництвах Івано-Франківського лісокомбінату і пройшов шлях від бригадира лісокультурної бригади до лісничого. З 1996 року лісничий Бурштинського лісництва Галицького ДЛГ, а з 2005 – лісничий того ж лісництва Галицького НПП. Двічі нагороджений нагрудними знаками „За бездоганну службу в державній лісовій охороні України”.

 

 

Підгірняк Петро Гнатович – лісничий Крилоського лісництва Галицького НПП


1994 року закінчив Сторожинецький лісовий технікум. У 2002 отримав диплом Українського державного лісотехнічного університету за напрямом "лісове господарство". Трудову діяльність розпочав у 1994 році. З 2009 працює у Галицькому національному природному парку на посаді лісничого Крилоського лісництва.

 

 

 

 

 

 

Кашуба Ігор Богданович – лісничий Галицького лісництва Галицького НПП


1991 року закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю „Лісове господарство”. У тому ж році – майстер лісу Бурштинського лісництва. 1992 року перейшов працювати у Галицьке лісництво, де пройшов шлях від майстра лісу до лісничого. З 2005 року працює лісничим Галицького лісництва Галицького НПП. Нагороджений грамотою Івано–Франківського обласного управління лісового господарства та нагрудним знаком „За бездоганну службу в державній лісовій охороні України”.

 

 

 

 

Озарків Мирослав Зіновійович - лісничий Блюдницького лісництва Галицького НПП

У 2004 закінчив Львівський державний лісотехнічний університет за спеціальністю "Лісове господарство". З 2005 по 2006 роки працював начальником нижнього складу Галицького НПП. 2006-го - майстер лісу Блюдницького лісництва. З 2014 року працює лісничим Блюдницького лісництва Галицького НПП.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк