вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

НЕ РУБАЙ!!!

НЕ РУБАЙ!!!
Ялини повинні тішити нас не лише протягом кількох тижнів, а зеленіти в лісах впродовж багатьох років, зберегтися і для наших потомків. Аби захистити хвойні ліси від самовільних рубок за несанкціоноване вирубування ялинок, згідно постанови КМУ №541 від 24 липня 2013 р. №541 ПЗФ накладається штраф. Розмір шкоди та адміністративний штраф за зрубані дерева діаметром до 10 см складає 331 гривень, а за дерева діаметром 10,1-14 см – 514 гривень. 
Дирекція Галицького національного парку привертає увагу всіх юридичних і фізичних осіб на дотримання чинного законодавства в справі збереження лісових насаджень і не допустити самовільних рубок. Ми звертаємось із проханням до всіх, хто збирається прикрасити до свят зелену красуню, скористатись досвідом людей, які не завдаючи ніякої шкоди природі, обирають ялинки, які мають бірку від лісового господарства, бо спеціально вирощуються у відведених місцях і їх зрубування не зашкодить природі, або висаджені в горшки.
Хочеться вірити, що усі усвідомлюють важливість збереження нашої природи, адже ліс без бережливого ставлення до нього – беззахисний.

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк