вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: [email protected]
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Пожежо-небезпечний період на всій території Галицького НПП

Розпочато гарячий сезон!!!
Тільки не з путівками в теплі краї, а пожежо-небезпечний період на всій території Галицького НПП. Лісова пожежа страшніше чим грізне явище природи. Однією із поширених причин, що може спричинити лісову пожежу займають сільськогосподарські пали, спалювання сміття та сухої рослинності. За лічені хвилини вогонь може знищити не один гектар лісу , в страшенній вогняній стихії гинуть люди і тварини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.
Про шкоду біорізоманіттю читай тут:https://www.facebook.com/.../a.27713290.../1644430232417587/
Пожежі не виникають у лісах, в яких існує порядок.
Лісівники Галицького національного природного парку проводять комплекс заходів по профілактиці та недопущенню виникнення пожеж в лісових масивах, на ярах та балках, зеленої зони міста та населених пунктів. В насадженнях з високим класом пожежної безпеки створено протипожежні розриви. В місцях масового відвідування, на лісових дорогах, на в’їздах до лісових масивів встановлено аншлаги з протипожежною пропагандою. На території лісництв та Парку ведеться постійне чергування працівників лісової охорони. Розроблений та скоординований з органами внутрішніх справ та органами виконавчої влади оперативно-мобілізаційний план ліквідації лісових пожеж. З метою виявлення та притягнення до відповідальності порушників правил пожежної безпеки рейдовими бригадами із числа лісової охорони спільно з працівниками державної пожежної охорони проводиться патрулювання лісових масивів у вихідні та святкові дні.
Закликаємо уникати розведення вогнищ, слідкувати за недопалками та непогашеними сірниками! Будьмо свідомими!
 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк