УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Науково-дослідна діяльність Вебкамерами орнітологічної наукової ділянки
  Гість | Вхід | Реєстрація |

У Галицькому національному природному парку обладнали 4-ма вебкамерами нову орнітологічну наукову постійну ділянку. Зйомка здійснюється з Бурштинського водосховища (водно-болотне (Рамсарське) угіддя міжнародного значення), із заповідного штучного півострова, що належить компанії ДТЕК (Бурштинська ТЕС) і входить до складу Галицького національного природного парку.
Таку можливість любителі птахів та науковці мають завдяки реалізовній ідеї заступника директора з наукової роботи Галицького НПП Володимир Бучко і галичанина Ігора Бата, який є представником компанії Silence TV Europe.
За сприяння компаній @Silence TV Europe та ДТЕК Бурштинська ТЕС, встановили 4 камери для онлайнтрансляції узбережжя де концентруються птахи впродовж усього року. Завдяки відеозаписам ми зможемо вивчати видовий склад орнітофауни водосховища, відслідковувати фенологію міграцій, динаміку чисельності, поведінку птахів в міграційно-зимовий та гніздовий періоди. Навесні ми чекаємо тут формування гніздової колонії річкових і малих крячків, малих пісочників та різних видів мартинів.
Безперечно, відеотрансляція матиме суттєвий вплив на розвиток орнітотуризму у Галицькому НПП.

Посилання на джерело онлайнтрансляції: 

https://www.youtube.com/channel/UC5srH0olsjZMr8TYvnn1xcQ

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк