УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Адміністрація управління
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Гайдук Олег Ярославович – директор Галицького НПП

1990 року закінчив Львівський лісотехнічний інститут по спеціальності „Лісоінженерна справа” і був направлений на роботу у Вигодський лісокомбінат де працював майстром цеху. З 1995 по 1997 рр. працював у ВАТ «Івано–Франківський лісокомбінат» контролером лісозаготівельного виробництва і лісосплаву та майстром лісопункту. На ДП „Івано–Франківський лісозавод” працював з 1997 року майстром Галицької МД. З 1999 по 2004 рр. – начальник ВТВ та начальник лісозаготівельної дільниці у Галицькому держлісгоспі. При створенні Галицького НПП працював начальником дільниці використання природних ресурсів, а з 2006 року лісничим Блюдниківського лісництва. Нагороджений грамотою облдержадміністрації.

 

  

Кашуба Ігор Богданович - головний лісничий Галицького НПП

1991 року закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю „Лісове господарство”. У тому ж році – майстер лісу Бурштинського лісництва. 1992 року перейшов працювати у Галицьке лісництво, де пройшов шлях від майстра лісу до лісничого. З 2005 року працює лісничим Галицького лісництва Галицького НПП. Нагороджений грамотою Івано–Франківського обласного управління лісового господарства та нагрудним знаком „За бездоганну службу в державній лісовій охороні України”. З листопада 2017 обіймає посаду головного лісничого ГНПП.

 

 

 

 

Бучко Володимир Володимирович - заступник директора з наукової роботи Галицького НПП

1996 року закінчив біологічний факультет Чернівецького ддержевного університету ім. Ю. Федьковича. З 1995 р. працював науковим співробітником відділу «Охорони природи і заповідних територій» Національного заповідника «Давній Галич». 2005 р. – старший науковий співробітник, а з початку 2006 р. – начальник наукового відділу Галицького національного природного парку. Автор і співавтор 135 наукових публікацій по зоології хордових. Нагороджений почесною грамотою Міністерства Культури і Мистецтв України «За сумлінну працю та високий професіоналізм».

 

 

 Скиданчук Василь Михайлович - заступник директора

 

 

 

 

Кліщ Галина Григорівна – провідний інженер відділу кадрівГалицького НПП

1993 року закінчила Івано-Франківський «Інститут нафти і газу». За період роботи з 1983 по 1993 рр. працювала ВО на „Геофізприлад” та на БУ– 5. У Бурштинському лісництві працювала з 1994 по 1996 рр. контролером лісозаготівельного виробництва. З утворенням у 1996 році Галицького держлісгоспу займала посаду інженера відділу кадрів. У Галицькому НПП працює з 2005 року провідним інженером відділу кадрів.

 

 

 

 

Лопушинська Оксана Ігорівна- юрисконсульт I категорії Галицького НПП

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк