УКРАЇНА
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Відділ обліку і звітності
  Гість | Вхід | Реєстрація |

 

Левицька Галина Миколаївна - головний бухгалтер Галицького НПП

 У 1989 році закінчила Тернопільський інститут народного господарства по спеціальності "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльностіі". Свою трудову діяльність розпочала у 1989 році на посаді бухгалтера Івано-Франківського медучилища, де  пропрацювала до 1996 року. З червня 1996 року по грудень 2011-го працювала на посаді головного бухгалтера у Галицькому відділі земельних ресурсів. 

З січня 2012 року працює бухгалтером в Галицькому НПП.

 

 

 Хомин Тетяна Ігорівна – провідний бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП


Освіта середня спеціальна. 1995 року закінчила Івано–франківський автотранспортний технікум за спеціальністю „бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності.” У тому ж році розпочала свій трудовий шлях у Галицькому міжгосподарському лісгоспі на посаді бухгалтера. З 1996 по 2004 рік працювала бухгалтером Крилоського лісництва. З моменту утворення Галицького НПП працює на посаді провідного бухгалтера відділу обліку і звітності Галицького НПП.

 

 

 

 

 

 Пашинська Оксана Андріївна – бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП 


2006 року закінчила Івано–Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж і здобула професію фінансиста. З жовтня 2006 року працює у Галицькому НПП на посаді бухгалтера відділу обліку і звітності.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк