УКРАЇНА
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Науковий відділ
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Науковий відділ Галицького НПП у експедиції

 

 

Маланюк Василь Богданович

Начальник наукового відділу Галицького НПП. Міколог.

[email protected]

2010-го року закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Біологія". 2010-го вступив до аспірантури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.  З 2010-го року є науковим співробітником Галицького НПП. З 2014 року обіймає посаду начальника наукового відділу.

 

 

 

Ковальська Леся Володимирівна

[email protected]

Кандидат географічних наук, науковий співробітник Галицького НПП. Геолог.

1996 року закінчила Львівський державний університет ім. Івана Франка. З 1997 по 2001 рр. – вчитель географії Козинської ЗОШ І–ІІ ст. 2001–2004 рр. – навчання в аспірантурі на кафедрі геоморфології та палеогеографії Львівського національного університету імені Івана Франка. 2005 рр. – асистент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Інституту природничих наук ПНУ ім. Василя Стефаника. З грудня 2006 р. на посаді наукового співробітника Галицького НПП.

 

Мандзюк Роман Іванович

Кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник Галицького НПП. Лісівник.

[email protected]

У 2009-му закінчив Львівський Національний лісотехнічний університет України. У 2010 році працював інженером по рекреації та благоустрою в Бурштинському лісництві. З 2010 - 2013 рік - аспірант Національного лісотехнічного університету України. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю лісові культури та фітомеліорація. З 2014-го року є науковим співробітником Галицького НПП.

 

 

Іра Дмитраш-Вацеба

Магістр біології. Науковий співробітник Галицького НПП. Ботанік. 2014 року закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Біологія". 2014-го до аспірантури Прикарпатського національного університету. З 2016-го року на посаді наукового співробтника Галицького НПП.

 

 

 

 

 

 

Озарків Мирослава Василівна

Магістр біології. Молодший науковий співробітник. Дослідження диких тварин у неволі.

2012-го року закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Біологія". З 2011 року працювала лаборантом-технологом наукового відділу. З 4 січня 2017 року на посаді молодшого співробітника Галицького НПП.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк