УКРАЇНА
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Лісничі
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Іванів Зеновій Васильович – лісничий Бурштинського лісництва Галицького НПП 

 

 

 

Підгірняк Петро Гнатович – лісничий Крилоського лісництва Галицького НПП


1994 року закінчив Сторожинецький лісовий технікум. У 2002 отримав диплом Українського державного лісотехнічного університету за напрямом "лісове господарство". Трудову діяльність розпочав у 1994 році. З 2009 працює у Галицькому національному природному парку на посаді лісничого Крилоського лісництва.

 

 

 

 

 

 

Озарків Мирослав Зіновійович - лісничий Блюдницького лісництва Галицького НПП

У 2004 закінчив Львівський державний лісотехнічний університет за спеціальністю "Лісове господарство". З 2005 по 2006 роки працював начальником нижнього складу Галицького НПП. 2006-го - майстер лісу Блюдницького лісництва. З 2014 року працює лісничим Блюдницького лісництва Галицького НПП.

 

 

 

 

 

 

 

Вітовський Ігор Володимирович - лісничий Галицького лісництва Галицького НПП

У 2012 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "лісове господарство". Свою трудову діяльність в лісовому господарстві Ігор Вітовський розпочав у 1997 році лісорубом Галицького лісництва Галицького держлісгоспу. Працював вальником лісу, лісником та майстром лісу. У 2012 призначений на посаду помічника лісничого Галицького лісництва. У 2017 році нагороджений Почесною Грамотою обласного управління лісового та мисливського господарства. З 11 січня 2018 року призначений на посаду лісничого Галицького лісництва.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк