УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Лісничі
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Іванів Зеновій Васильович – лісничий Бурштинського лісництва Галицького НПП 

 Навчався з 1980 по1984 року навчався в Сторожинецькому лісовому технікумі, за фахом- технік лісового господарства. Після закінчення навчання працював лісником Дарівського лісництва лісокомбінату "Осмолода"

1984-1986 роки -служба в армії. У 1987 році вступив до Лівівського лісотехнічного інституту на факультет лісового та садово-паркового господарства. У 1992 році закінчив повний курс згаданого інституту за спеціальністю "інженер лісового господарства". З  1988 року працював бригадиром по рубках догляду у Бурштинському лісництві Івано-Франківського лісокомбінату, у 1989 році переведений на посаду майстра лісу цього ж лісництва. 1999-2000 роках помічник лісночого Бурштинського лісництва Галицького держлісгоспу. З 2020 року працює лісничим Бурштинського лісництва. 

 

 

Скриник Михайло Васильович - лісничогий Крилоського лісництва Галицького НПП 

Закінчив у 2018 році Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, здобув спеціальність лісове господарство. У 2022 році працював майстром з охорони природи, з 2023 року інженером л/г. З 2024 року призначений на посаду лісничого Крилоського лісництва. 

  

 

 

Винник Володимир Тарасович - лісничий Блюдниківського лісництва Галицького НПП

 Закінчив  у 2019 році Національний лісотехнічний університет України, здобув спеціальність лісове і садово- паркове господарство. У 2019 році почав працювати провідним інженером ЕОД. А в 2023 році працює на посаді лісничого Блюдниківсьокого лісництва.

 

 

  

 

Вітовський Ігор Володимирович - лісничий Галицького лісництва Галицького НПП

У 2012 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "лісове господарство". Свою трудову діяльність в лісовому господарстві Ігор Вітовський розпочав у 1997 році лісорубом Галицького лісництва Галицького держлісгоспу. Працював вальником лісу, лісником та майстром лісу. У 2012 призначений на посаду помічника лісничого Галицького лісництва. У 2017 році нагороджений Почесною Грамотою обласного управління лісового та мисливського господарства. З 11 січня 2018 року призначений на посаду лісничого Галицького лісництва.

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк