УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Відділ рекреації, пропаганди і екоосвіти
  Гість | Вхід | Реєстрація |

 

 

Мислюк Ігор Іванович - начальник Відділ рекреації, пропаганди і екоосвіти  Галицького НПП

У 1984 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Після закінчення вузу працював на лісодеревообробному підприємстві "Красноїльський ДОК" на Буковині. З 2007 року працює в Галицькому НПП на посаді начальника відділу рекреації, пропаганди і екоосвіти.

 

 

 

 

Мимоход Іван Григорович - інженер по рекреації та благоустрою

У 2005 році закінчив Чернівецький національний університет, отримав спеціальність інженер екології та охорони навколишнього середовища. З 2011 року працював в Галицькому НПП техніком-лаборантом, інженером охорони з навколишнього середовища. 2015-го - інженер по рекреації та благоустрою.

 

 

 

  

  

 

 Мацук Віктор Олексійович - менеджер з надання рекреаційно-туристичних послуг 

У 1990 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Трудову діяльність розпочав інжером в Укр НДІ гірліс. З 2010-го працює на посаді менеджера з надання рекреаційно-туристичних послуг в Галицькому НПП.

 

 

 

 

 

 

Буряк Тетяна Валентинівна - інженер по рекреації та благоустрою 

У 2012 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність  туризм. З 2012 до 2013 року навчалася в Інституті туризму за спеціальністю "туризмознавство" З 2016 року працює на посаді інженер по рекреаціі та благоустрою.

 

 

  

  Ісарик Оксана Олегівна - фахівчиня з екологічної освіти  

    У 2010 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність"туризм" та здобула кваліфікацію фахівця з туризму. Працює у відділі рекреації, пропаганди та екоосвіти Галицького національного природного парку з 2011 року. 

   Важливість екологічної освіти в сучасному світі має велике значення. Закладений, завчасно, багаж еко-знань та людське співчуття роблять дива у порятунку та збереженні тваринного та рослинного світу.Наше завдання продовжувати розвивати мету збереження навколишнього середовища у наших дітях, які ростуть свідомими та прихильними до природи, готові підтримати всі природоохоронні акції Галицького НПП, самі часто стають ініціаторами добрих справ. Вони хороші наставники у своїх сім'ях та беззаперечні поціновувачі прекрасного. Сучасне шкільне виховання та співпраця з національним природним парком шліфує свідоме молоде покоління, яке готове робити свою КРАЇНУ екологічно досконалою.

  На сьогодні сформовано план екоосвітніх заходів, квести та заняття під відкритим небом, майстер-класи, літні табори, які проводимо для друзів навколишнього середовища.

 

 

 

 

 Борбулевич Ірина Мирославівна- екскурсовод II категорії

З 2004 по 2009 року навчалася у Лівівському національному університеті імені Івана Франка, спеціаліст туризму. З 2023 року працює на посаді екскурсовод II категорії в Галицькому НПП.

 

 

 

       

           Вінтоняк Оксана Володимирівна - інженер з туризму та рекреації                                          

    У 2016 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю « Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансованого природокористування » .

   З 2016 року працює у Галицькому національному парку у відділі рекреації, пропаганди та екоосвіти.

  

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк