УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Порядок особистого прийому громадян
  Гість | Вхід | Реєстрація |

1. Цей Порядок відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Галицькому НПП.

2. Особистий прийом громадян з питань, що належать до компетенції Галицького НПП, проводиться директором Галицького НПП, і його заступниками, згідно із затвердженими графіками особистого прийому громадян.

3. Графіки особистого прийому громадян затверджуються директором Галицького НПП, вивішуються в службових приміщеннях в доступному для вільного огляду місці та розміщуються на офіційному веб-сайті Галицького НПП в мережі Інтернет.

4. Працівники, відповідальні за реєстрацію громадян на особистому прийомі:

- ведуть журнали особистого прийому громадян, в яких зазначають прізвище, ім’я, по батькові громадянина, його місце проживання, зміст порушеного питання, індекс документа, прийняті рішення, виконавці та зняття з контролю. Не допускається з’ясування відомостей про особу, що не стосуються звернення;

- забезпечують направлення звернення, що подано на особистому прийомі, безпосередньо тому виконавцю, до компетенції якого належить розгляд та вирішення питання;

- у разі потреби надають громадянам роз’яснення щодо порядку особистого прийому громадян керівником, до якого звернулася особа, та порядку вирішення питання.

5. Запис громадян на прийом з питань, які вже розглядалися керівництвом Галицького НПП, вноситься до журналу особистого прийому з поміткою про повторне звернення у разі, якщо громадянин звертається до керівника з того ж самого питання та коли перше звернення не було вирішено по суті.

6. Посадова особа, яка проводить особистий прийом, для забезпечення кваліфікованого, неупередженого та оперативного розв’язання поставлених відвідувачем питань може залучати до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів Галицького НПП або одержувати від них необхідну інформацію.

7. Усі звернення, подані на особистому прийомі, реєструються відповідно до Інструкції з діловодства, затвердженої наказом директора Галицького НПП від 15.02.20224 №43

8. Якщо вирішення питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції Галицького НПП, то посадова особа, яка проводить особистий прийом, пояснює громадянину, до якого органу державної влади чи органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи необхідно звернутися з цього приводу, і, по можливості, надає в цьому допомогу (повідомляє адресу, номер телефону тощо).

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк