УКРАЇНА
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Відділ лісового господарства
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Витвицький Петро Григорович – начальник відділу лісового господарства, охорони та відтворення екосистем Галицького НПП


У лісовому господарстві працює з 1996 року. За період з 1996 по 2008 рр. працював лісником та майстром лісу Крилоського лісництва, помічником лісничого Галицького лісництва, інженером по охороні і захисту лісу Галицького держлісгоспу. У 2001 році закінчив Львівський лісотехнічний університет за спеціальністю „лісове господарство”. На посаді начальника відділу лісового господарства, охорони та відтворення екосистем Галицького національного природного парку працює з 2008 року. Нагороджений нагрудним знаком „За бездоганну службу в державній лісовій охороні”.


 

 

Козенко Зеновій Васильович  - провідний інженер з охорони і захисту лісу

2003 року отримав диплом Львівського лісотехнічного інституту за спеціальністю"інженер лісового господарства".З 1999 року працював на посадах майстра лісу та помічника лісничого Галицького лісництва.Сьогодні займає посаду інженера з охорони і захисту лісу Галицького НПП.

 

 

 

 

 

 

Мандзюк Ганна Ярославівна – провідний інженер лісокультур

1987 року закінчила Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю „лісове господарство”. У галузі лісового господарства працює з 1987 року. За період з 1987 по 2004 рр. працювала майстром по господарській діяльності, майстром лісу, бухгалтером лісорозсадника, інженером. У Галицькому НПП працює з 2005 року і займає посаду провідного інженера лісокультур.

 

 

 

 

Миронишин Богдан Мирославович - інженер мисливствознавець

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк