УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Збережи ялинку!

Щороку напередодні Новорічних і Різдвяних свят багато хто хоче поставити у себе в домі живу ялинку, щоб помилувати око, створити свято у своїх оселях, відчути аромат хвої, який передає новорічний настрій. 
Бажання прикрасити свої оселі живою зеленою красунею не є великим злочином, для цього потрібно придбати лише ялинку з відповідним маркуванням, що підтверджує її законну заготівлю.
Спеціальні уніфіковані маркувальні засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. Ви, при бажанні, можете отримати всі дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті https://www.ukrforest.com/check . У випадку, якщо інформація на сайті відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.
Але багато хто хоче йти в ліс і рубати ялинку самовільно, ту яка їм до вподоби, що не є законним. Незаконне вирубування тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.
У новорічний період Галицький НПП здійснює посилені рейди бригад державної охорони природно-заповідного фонду спільно з працівниками національної поліції для виявлення правопорушників. Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметра дерева.
Ми звертаємось із проханням до Вас, не порушувати природоохоронне законодавство та купувати лише марковані новорічні ялинки!!!

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк